Отбасылық
медицина
клиникасы

 

 

Дәрігерлерінің жұмыс кестесі

Жалпы практика дәрігерлерінің жұмыс кестесі

уч

кабинет

мамандығы

дәрігердің аты-жөні

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

1

10 кабинет

2 қабат

Жалпы практика дәрігері

Маханова Жазира Аббасовна

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

2

6 кабинет

1 қабат 

Жалпы практика дәрігері

Жубатова Дина Елюбаевна

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

5

9 кабинет

2  қабат

Жалпы практика дәрігері

Жбанова Алла Николаевна

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

6

28 кабинет

3 қабат

Жалпы практика дәрігері

Дюсупова Дина Салиховна

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

9

6 кабинет

1  қабат

Жалпы практика дәрігері

Савельчева Ирина Александровна

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

10

7 кабинет

2  қабат

Жалпы практика дәрігері

Когай Виктория Александровна

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

11

29 кабинет

3  қабат

Жалпы практика дәрігері

Есенгалиева Инияз Муратовна

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

09:00-18:00

12

8 кабинет

2  қабат

Жалпы практика дәрігері

Смыковская Ирина Андреевна

08:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

12:00-16:00

Мамандандырылған дәрігерлер жұмыс кестесі

Кабинет

Дәрігердің аты-жөні

Мамандығы

Қабылдау уақыты

2 қабат

16 кабинет

Тышканбаева Алмажан Несипбаевна

Лор (ересектер)

09:00-13:00

күнде

3 қабат

26 кабинет

Издибаева Венера Байзаковна

Невропатолог (ересектер)

17:00-20:00

(жазба бойынша) сейсенбі, бейсенбі

3 қабат

26 кабинет

Багитов Карим Асылович

Невропатолог (балалар)

15:30-17:30 дүйсенбі, сейсенбі, бейсенбі

2 қабат

22 кабинет

Рысова Инкар Абилхатиевна

Окулист (ересектер)

09:00-12:00

күнде

2 қабат

17 кабинет

Зинабилов Талгат Алиаскарович

Хирург (ересектер)

15:00-18:00

 күнде

2 қабат

18 кабинет

Курмангазин Мейрамбек Сагынаиевич

Инфекционист

17:00-19:00

сәрсенбі

3 қабат

25 кабинет

Калжанова Марина Жамагатовна

Эндокринолог

08:30-11:30 дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

2 қабат

17 кабинет

Нурымов Сакен Жарболович

Хирург (балалар)

13:30-15:00 дүйсенбі, бейсенбі

2 қабат

22 кабинет

Куржикбаева Зина Мардановна

Окулист (балалар)

15:30-17:30 дүйсенбі, сейсенбі, бейсенбі

2 қабат

17 кабинет

Сартаев Еркин Есенгельдиевич

Уролог

15:00-17:00 сейсенбі, бейсенбі

2 қабат

15 кабинет

Келдибаева Карлыгаш Утепбергеновна

УЗИ (ересектер)

09:00-15:00

(жазба бойынша) күнде

  • Акорда

    AKORDA.KZ

  • EGOV
  • Денсаулық сақтау

    ҚР Денсаулық сақтау министрлігі

  • Министерство образования
  • Акимат Актюбинской области

    Ақ төбе облысының әкімдігі

  • ЗКГМУ

    Марат Оспанов атындағы БҚММУ

  • Журнал
  • Газета Медик
  • ОСМС
  • Digital agent мобильді қосымшасын жүктеп ал